Operator drona – kamizelka ostrzegawcza

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o kamizelki ostrzegawcze, skierowane do dynamicznie rozrastającego się środowiska „droniarzy”.

Odpowiednio widoczna kamizelka dla operatora drona podnosi jego bezpieczeństwo w strefie operowania bezzałogowym statkiem latającym. Takim pojazdem jak multikopter, wielowirnikowiec, UAV, sterowiec bezzałogowy UAV(AS), UAS, BSP, BSL, wielowirnikowiec bezzałogowy UAV(MR), samolot bezzałogowy UAV(A), śmigłowiec bezzałogowy UAV(H) – popularnie nazywane dronem.

UAVO to skrót od angielskiego Unmanned Aerial Vehicle Operator czyli Operator Bezzałogowego Statku Powietrznego.

Kamizelka odblaskowa dla pilotów dronów

Ostrzegawczy bezrękawnik dla operatorów dronów to obowiązkowe wyposażenie posiadaczy świadectw kwalifikacji UAVO do realizacji operacji lotniczych z użyciem dronów. Taki element odzieży z pewnością sprawa, że operator jest należycie wyróżniony i dobrze widoczny, dzięki temu zwraca w sposób naturalny uwagę osób postronnych, żeby zachować odstęp i nie przeszkadzać mu podczas wykonywanego lotu.

Sprzedawane przez nas produkty posiadają widoczny napis OPERATOR UAV na plecach, z przodu nie ma żadnych nadruków.

Istnieje oczywiście wiele alternatywnych wzorów, w tym również też tania kamizelka operator UAV – z czytelnym napisem odblaskowym. Z przodu znajduje się nadruk OPERATOR UAV, a z tyłu czytelny napis OPERATOR UAV ZACHOWAJ ODSTĘP.

Wybierz wzór i kolor kamizelki ostrzegawczej

Kamizelka ostrzegawcza odblaskowa OPERATOR DRONA

Facebook