Czapki z nadrukiem odblaskowym

Proponujemy Państwu czapki przeznaczone dla służb, w tym medycznych lub służb ochrony. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i funkcjonują z odpowiednimi oznaczeniami odblaskowymi. Dzięki temu widoczne są ze znacznej odległości, również po zmroku. Ułatwiają szybką identyfikację w czasie akcji ratunkowej.
Czapki ratownictwo medyczne

Standardowe oznaczenia to TRANSPORT MEDYCZNY, RATOWNIK MEDYCZNY, RATOWNICTWO MEDYCZNE lub Eskulap. Jesteśmy w stanie szybko nanieść nadruk na czapkę o dowolnej treści, również dla jednej sztuki.

Z naszych produktów korzystają również służby czuwające nad naszym bezpieczeństwem. Najczęściej wykonujemy czapki z nadrukami o treści: czapka OCHRONA, czapka SECURITY, czapka POLICJA, STRAŻ, SŁUŻBA PORZĄDKOWA, czapka SŁUŻBA WIĘZIENNA, SŁUŻBA INFORMACYJNA, PRESS, PRASA, INSTRUKTOR i tym podobne.

Zapraszamy do sklepu, gdzie znajdą państwo szeroką ofertę czapek z nadrukami.

Czapki dla profesjonalistów policja straż grupa interwencyjna ochrona

Czapki z daszkiem

Czapka w jaskrawym kolorze z elementami odblaskowymi będzie idealnym wyposażeniem dla dziecka na wieczorny spacer, rowerową wycieczkę do lasu, czy też wakacyjny wyjazd w góry. W dzień chroni przez słońcem, w nocy – poprawia widoczność dzięki elementom odblaskującym.

Owocowe kolory czapek

Czapki polarowe

Odblaskowe czapki polarowe. Dla bezpieczeństwa odblask znajduje się z przodu oraz z tyły głowy. Czapka może posłużyć również, jako komin oraz opaska na głowę. Wielofunkcyjne czapki cieszą się sporym powodzeniem wśród osób ceniących praktyczne rozwiązania.

UWAGA –  mamy możliwość wykonania czapki z dowolnym wzorem.

Zimno? Śniegiem prószy... zasłoń uszy!Ze względu na swój uniwersalny charakter czapka sprawdzi się jako gadżet na imprezę integracyjną. Nie powinno jej również zabraknąć podczas wyjazdu na ferie zimowe.

Facebook