Opaski odblaskowe z nadrukami

Na produkowanych przez nas opaskach odblaskowych wykonujemy nadruki. Proponujemy wiele wersji kolorystycznych, z dodatkowymi paskami odblaskowymi – lub bez. Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszą bogatą ofertą.

Opaski odblaskowe policja ochrona security

Nadruk bezpośredni polecamy przy zamówieniu większej ilości opasek – koszt projektowania napisu rozkłada się wtedy na większą ilość produktu. W przypadku chęci zamówienia pojedynczej opaski lub każdej z innym nadrukiem, tańszym rozwiązaniem będzie zamówienie nadruku na naszywce.

Przykładowe realizacje opasek z nadrukiem na poniższych zdjęciach:

NAPIS na opasce spełnia funkcję informacyjną, ODBLASK – ostrzegawczą i poprawiającą bezpieczeństwo (widoczność). Zaletą opasek zapinanych na rzep jest ich uniwersalność – można je nosić zarówno na grubym ubraniu wierzchnim, jak i bezpośrednio na (nawet bardzo szczupłym) ramieniu. Podwójny rzep w połączeniu z wszytą gumką umożliwia regulację obwodu opaski w szerokim zakresie. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest łatwość uprania samej opaski i szybkiego jej zdjęcia (lub założenia) – w przeciwieństwie do emblematów wszywanych na stałe.

Opaski odblaskowe ratownik medyczny press prasa

Opaski samozaciskowe

W sprzedaży posiadamy również bardzo popularne opaski samozaciskowe, tzw łamane. Pomimo mniejszej funkcjonalności niż opaska rzepowa (opaski łamanej nie można użyć na dużej rozbieżności obwodów), jest również ciekawym elementem odblaskowym zwiększającym bezpieczeństwo po zmroku. Duży wybór kolorów pozwoli każdemu wybrać opaskę dla siebie.

Facebook