Opaski odblaskowe dla zwierząt

Proponowane przez nas opaski wykonane w całości z taśmy typu rzep doskonale nadają się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych pupili po zmroku.

Opaski odblaskowe dla psów, kotów i innych zwierząt dzięki temu, że posiadają pełną regulację obwodu, są odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych psów (jeśli jedna opaska jest za krótka, wystarczy dołączyć drugą).

Obroże z nadrukiem odblaskowym

Obroża dla psa z nadrukiem odblaskowym zapewni psu widoczność i bezpieczeństwo. Na nadruku może znaleźć się dowolna treść, tak jak numer telefonu, imię psa itp.

Oprócz odblaskowych opasek proponujemy również pomarańczowe opaski w różnych szerokościach. Polecamy szczególnie dla psów myśliwskich.

Diodowe opaski lokalizacyjne

Opaski diodowe są zarówno odblaskowe, jak również posiadają cztery mrugające na czerwono diody, pozwalając zlokalizować psa w lesie nawet w zupełnej ciemności. Przydatne szczególnie dla psów myśliwskich przy dochodzeniu postrzałka.

Opaski lokalizacyjne – dźwiękowe

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa np. w lesie, podczas nocnego spaceru, czy polowania, prezentujemy opaski dźwiękowe, które nie tylko zwiększają widoczność po zmroku, ale również, dzięki temu, że posiadają niewielkie dzwoneczki, pozwalają usłyszeć jak daleko znajduje się nasz pies. Występują w wariancie na opasce pomarańczowej, jak i diodowej, dla maksymalnej pewności co do bezpieczeństwa naszego czworonoga.

Opaski na psie łapy/końskie nogi

Nasze opaski wykonane w całości z rzepa idealnie sprawdzą się również na psich łapach podczas wieczornego spaceru. Zalecamy je również na nocną przejażdżkę konną – zapewnią widoczność z dużej odległości!

Facebook