Naszywka pasująca na szelki Julius K9

Odblaskowa nakładka na szelki dla psa z własnym nadrukiemLogo z rzepem szelki JULIUS K9Emblemat wykonany jest z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają dużą trwałość w każdych warunkach.

Odblaskowy nadruk lub tło sprawiają, że nasz piesek jest widoczny nawet z dużej odległości, co zwiększa jego bezpieczeństwo podczas spacerów. Oferujemy indywidualne napisy, pasujące do szelek Julius K9 z imieniem, logo lub numerem telefonu, co może pełnić formę czytelnej adresówki.

Rzepy pasują do szelek JULIUS K9

Uniwersalna nakładka odblaskowa pasuje do najpopularniejszych typów szelek, w tym do produktów firmy JULIUS K9. Szelki te są częstym wyborem prawdziwych psiarzy z uwagi na wygodę jaką zapewniają naszym kochanym czworonogom. Znakomita jakość szelek w połączeniu z odblaskową plakietką stanowi doskonałą całość.

Nakładka z rzepem występuje w wariancie o wymiarach 16 x 5 cm (standard) lub 11 x 3 cm (mini) z odblaskowym srebrnym nadrukiem. We większym wariancie możesz wybrać spośród kilku kolorów tła.

Indywidualne nadruki wykonujemy szybko i sprawnie – czas oczekiwania od zamówienia do wysyłki to maksymalnie 3 dni robocze. Nowe emblematy odblaskowe dla Twojego psa – nie czekaj, zamów już teraz!

https://hvr-wear.pl/emblematy-do-szelek-julius-k9

 

 

Facebook